BejelentésPIROSKA VENDÉGHÁZ Nyíregyháza-Sóstófürdő
H-4431 Nyíregyháza-Sóstófürdő Márvány u. 2.

MENÜ

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek.
+
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.
PIROSKA VENDÉGHÁZ - SÓSTÓGYÓGYFÜRDŐ

HOSŤOVSKÝ DOM PIROSKA

Za oddychom túžiacich hostí srdečne vítame v dobre vybavenom penzióne, ktorý sa nachádza na veľkom pozemku v rodinnom prostredí. Apartmán sa nachádza asi 400 metrov od obľúbených liečebných kúpeľov a od aquaparku AQUARIUS. V súčasnosti už svetoznáma zoologická záhrada je dosažiteľná do 15 minút prechádzky. V ulici Márvány v malebnom, tichom a kľudnom prostredí Vás srdečne privítame v našom penzióne.

Vybavenie penziónu: V penzióne sú dve obytné časti. Prvá časť je vybavená pre 4 osoby so samostatnou kúpelňou a WC. Druhú časť tvoria dve izby, obe pre dvoch a dvoch osôb s kúpeľňou a WC. V obidve obytné časti je možné vybaviť prístelkami podľa potreby.

V penzióne sa ďalej nachádza jedna dobre vybavená kuchyňa s jedálňou, predizba a nakrytá terasa. Vybavenie kuchyne tvoria hrnce, taniere, príbory, rýchlovarná konvica, plynový šporák, chladnička a mikrovlnná rúra pre 12 osôb. Na izbách je káblová televízia a internetové pripojenie cez WiFi zdarma. Parkovanie vozidiel je zabezpečené na dvore penziónu. Na dvore sú vytvorené podmienky pre grilovanie a opekanie a na dvore sa nachádza tiež malé detské ihrisko.

Contact: Nagy Péterné
H-4431 Nyíregyháza-Sóstófürdő Márvány u. 2.
Tel.:/Phone:(+3630) 682-9305; (+3630) 938 5748
E-mail:piroskavendeghaz@upcmail.hu

 

 
Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!